Wczytywanie

Konstruktor- technolog

Nowoczesne usługi HR dla biznesu

Febo (26330) poszukuje kandydatów na stanowisko: konstruktor- technolog.

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Twoje zadania:

  • sporządzanie podstawowej dokumentacji technicznej produktów oraz warsztatowej
  • przygotowywanie wstępnych koncepcji produktów dla klientów,
  • wsparcie technologiczne działu produkcji,
  • tworzenie plików dxf na potrzeby cięcia blach laserem,

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie techniczne- mile widziani absolwenci kierunków mechanicznych i budowlanych,
  • praktyczna znajomość obsługi oprogramowania Solid Edge ewentualnie Solidworks,
  • znajomość pakietu Office (Word i Exel),
  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bezpośrednio u pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie+ premia,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • możliwość skorzystania z nadgodzin,
  • pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV.