Wczytywanie

Kucharz -praca w Niemczech.

Nowoczesne usługi HR dla biznesu

Agencja Pracy Febo nr licencji 26330 poszukuje kucharza do renomowanej restauracji znajdującej się na terenie Niemiec- praca na wyspie Norderney.

Jeżeli masz jakiekolwiek doświadczenie pracy w kuchni i chcesz podnieść swoje kwalifikacje w bardzo dobrej restauracji to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Zadania na stanowisku:

– przygotowywanie i wydawanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami restauracji

– dbanie o prawidłową estetykę potraw

– przyjmowanie towaru zgodnie z zamówieniem

– pomoc pozostałym pracownikom kuchni

– odpowiednie układanie zamówionego towaru

– racjonalne gospodarowanie towarem i odpowiedzialność za jego stan

– utrzymywanie porządku i higieny pracy w miejscu pracy

Oczekiwania wobec kandydata:

  • komunikatywny j. niemiecki lub j. angielski

– wykształcenie min. zawodowe

– doświadczenie jako kucharz

– dobra organizacja pracy

-wysoka kultura osobista

Oferujemy:

– zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy

– możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej restauracji

– praca na cały etat

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 nr 0 poz. 1182)