Wczytywanie

O nas

background

W 2021 roku przekształciliśmy się w Agencje Pracy Febo. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem działającą od 2014 roku. Od tego czasu skutecznie wspieramy przedsiębiorstwa w zakresie pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej.

Rekrutujemy i zatrudniamy pracowników z Polski i zagranicy. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami w związku z legalną pracą i pobytem obcokrajowca w Polsce. Od początku naszej działalności przeprowadziliśmy setki rozmów rekrutacyjnych, dzięki czemu nabraliśmy ogromnego doświadczenia w pozyskiwaniu pracowników z różnych dziedzin i branż.

Wierzymy, że firma to ludzie, dlatego uważnie wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych klientów i pracowników. Naszą skuteczność potwierdzają dane: ponad 5 tysięcy podpisanych umów, tysiące zadowolonych pracowników. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi partnerzy uzyskali jak najlepszych kandydatów do pracy, a nasi pracownicy odpowiednią i satysfakcjonującą pracę.

NASZĄ MISJĄ JEST TWÓJ SUKCES – dlatego pomagamy naszym klientom i pracownikom osiągnąć to co dla nich jest ważne. Miarą naszego sukcesu jest satysfakcja klientów, dlatego staramy się zapewnić najwyższą jakość oraz terminowość świadczonych usług. Naszym celem jest tworzenie długoterminowych relacji partnerskich. W sposób elastyczny i kompleksowy dopasowujemy działania do indywidualnych potrzeb. Dbamy o najwyższy poziom kompetencji naszego zespołu, co gwarantuje jakość  i efektywność  naszych działań. Angażujemy się w każde zlecenie, dlatego wierzymy, że poleceni przez nas pracownicy, będą spełniać wszelkie oczekiwania nowego pracodawcy.

Kładziemy duży nacisk na profesjonalną obsługę, dlatego każdy pracodawca otrzymuje indywidualnego opiekuna, który odpowiada za kontakty i proces rekrutacji. Polecając kandydatów zawsze stawiamy na ich kompetencje i profesjonalizm. Dzięki doświadczeniu i pasji budujemy trwałe relacje, które pomagają naszym Partnerom skupić się na rozwijaniu własnych projektów.

Ilość podpisanych umów
Dostępnych pracowników
Działamy na rynku Hr od

Potrzebujesz więcej informacji?