Wczytywanie

Operator maszyn CNC!

Nowoczesne usługi HR dla biznesu

Agencja Pracy Febo (nr licencji 26330) poszukuje kandydatów na stanowisko: operator maszyn CNC dla wieloletniej, prężnie działającej firmy znajdującej się w Bydgoszczy.

Zadania na stanowisku:

– wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym

– sterowanie Heidenhain, Fanuc, Haas, Mazatrol

– dobór narzędzi, parametrów obróbki, narzędzi skrawających

– kontrola nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi

Oczekiwania wobec kandydata:

– znajomość rysunku technicznego

– znajomość sterowania Heidenhain, Fanuc, Haas, Mazatrol

– komunikatywność, kreatywność i systematyczność

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

– wysokie wynagrodzenie

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

– pracę na pełen etat,

– możliwość pracy w nadgodzinach

– bardzo pozytywną atmosferę w miejscu pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 nr 0 poz. 1182).”