Wczytywanie

Pracodawcy

background
PRACODAWCA

Pośrednictwo pracy

3585
Project Done
1365
Success Rate
4328
Awards
2304
Happy Client

Nasza Agencja Pracy zajmuje się znalezieniem odpowiednich pracowników dla Państwa firmy. Realizujemy to w oparciu o przeprowadzony proces rekrutacji oraz własną bazę pracowników, gotowych do podjęcia pracy. Rekrutujemy pracowników zarówno z Polski jak i Ukrainy. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami w związku z legalną pracą i pobytem cudzoziemca w Polsce.

Misją Agencja Pracy Refinanse jest wsparcie kadrowe firm i osób poszukujących pracy, tak aby każda ze stron czuła się zadowolona. Przywiązujemy dużą uwagę do każdego etapu naszych działań, dzięki czemu zarówno Pracodawcy, jak i pracownicy mogą czuć się pewni, że trafili na profesjonalną pomoc.

Angażujemy się w każde zlecenie, dlatego wierzymy, że poleceni przez nas pracownicy, będą spełniać wszelkie oczekiwania nowego Pracodawcy. Kładziemy duży nacisk na profesjonalną obsługę dlatego każdy Pracodawca dostaje indywidualnego opiekuna, który odpowiada za kontakty i proces rekrutacji.  Polecając kandydatów zawsze stawiamy na ich kompetencje i profesjonalizm.

Naszym głównym celem jest tworzenie długoterminowych relacji partnerskich dlatego zapewniamy każdemu klientowi najkorzystniejsze warunki i profesjonalne podejście do pracy. Miarą naszego sukcesu jest satysfakcja naszych klientów dlatego staramy się zapewnić najwyższą jakość oraz terminowość świadczonych usług.

Zalety pośrednictwa pracy

Zajmujemy się całym procesem rekrutacji, co pozwala na zmniejszenie kosztów jak i dużej ilości czasu. Przygotowujemy i publikujemy ogłoszenia o pracę, zajmujemy się weryfikacją wszystkich dokumentów aplikacyjnych, przeprowadzamy wstępne rozmowy kwalifikacyjne, informujemy kandydatów o wynikach rekrutacji.
Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy przy pomocy różnych metod rekrutacyjnych zajmują się znalezieniem odpowiedniego pracownika, który najlepiej spełni oczekiwania Pracodawcy.
Posiadamy bogatą bazę osób poszukujących pracy, dlatego jesteśmy w stanie skrócić do minimum czas rekrutacji.
Dajemy gwarancję zatrudnienia pracownika z odpowiednimi kwalifikacjami.
Pracodawca może samodzielnie sprawdzić i ocenić każdego kandydata. Jeżeli nie spełnia on oczekiwań, wysyłamy kolejną osobę.
Oferujemy profesjonalne doradztwo przy ustalaniu profilu kandydata do pracy.
PRACODAWCA

Wynajem pracowników tymczasowych

Agencja zawiera umowę z pracodawcą (nazywamy go pracodawcą użytkownikiem). Na bazie tej umowy poszukujemy pracowników. Pracownik tymczasowy jest zatrudniony w naszej agencji, a oddelegowany do pracy u pracodawcy użytkownika, gdzie pracuję pod jego kierownictwem.  Według ustawy o o zatrudnianiu pracowników tymczasowych, pracownik  może pracować na rzecz danego pracodawcy użytkownika przez okres nie dłuższy niż 18 miesięcy.

Zalety pracy tymczasowej

zwolnienie z obowiązku prowadzenia kadr i płac- wszystkie formalności administracyjno- kadrowe związane z pracownikiem przejmuje agencja pozostawiając klientowi jedynie prowadzenie ewidencji czasu pracy pracownika: zajmujemy się podpisywaniem umów z pracownikami, zgłoszeniami do Zus, wyliczamy i wypłacamy wynagrodzenia, kierujemy i opłacamy badania lekarskie, prowadzimy karty urlopowe itp.
pracownik jest zatrudniony w naszej Agencji w ramach umowy o pracę tymczasową (umowę zlecenie, umowy o pracę) i wykonuje pracę na rzecz i pod kierownictwem klienta (pracodawcy użytkownika),
klient ustala wynagrodzenie pracownika, decyduje o przyznaniu ewentualnych premii i dodatków (pracownik tymczasowy musi mieć zapewnione takie same warunki pracy jak pracownik zatrudniony bezpośrednio w zakładzie),
umowa o pracę tymczasową umożliwia nam zatrudnianie na krótkie terminy (tj. 5 dni, 7 dni, miesiąc), klient w zależności od zapotrzebowania może zatrudniać pracowników np. na zastępstwo, w przypadku choroby lub urlopów stałych pracowników, na okres np. wakacyjny, inwentaryzacje itd, może również zatrudniać na dłuższy okres czasu,
Wiele możesz zyskać

możliwość zatrudnienia wszystkich lub wybranych pracowników tymczasowych w zakładzie (bardzo dobry sposób na sprawdzenie pracownika, ponieważ można to potraktować jako okres próbny, nie popadając jednocześnie w zobowiązania wynikające z podpisania zwykłej umowy o pracę)
każdy pracownik jest szczegółowo rozliczany- wszystkie informacje zostają przekazane pracodawcy (brak ukrytych kosztów)
możliwość zwiększenia lub zmniejszenia liczby pracowników w dowolnym momencie
możliwość pozyskania pracownika bez zwiększenia ilości osób zatrudnionych
szybki sposób rozliczania- raz w miesiącu wystawiamy fakturę za wykonaną pracę (pracodawca zostaje obciążony wszystkimi kosztami związanymi z zatrudnieniem pracownika+ doliczamy ustalone wynagrodzenie)
jeżeli pracownik nie spełnia oczekiwań klienta, staramy się w jak najszybszym czasie znaleźć zastępstwo
Usługa payroll

Agencja Pracy Refinanse oferuje swoim klientom prowadzenie działu kadr i płac. Kompleksowo poprowadzimy dokumentację pracowników.

prowadzenie kadr zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu pracy
pełna obsługa dokumentacji kadrowych pracowników, prowadzenie akt osobowych
zajmujemy się rozliczaniem wynagrodzeń pracowników – naliczamy wynagrodzenia, przekazujemy paski z wynagrodzeniami,wystawiamy świadectwa pracy, prowadzimy karty urlopowe, organizujemy szkolenia BHP,
upraszczamy współpracę z urzędami, rozwiązujemy problemy,
sporządzamy deklaracje rozliczeniowe, roczne, rejestracje w Zus,
zapewniamy indywidualne podejście dla każdego klienta
każdy klient otrzymuję stałą osobę do bezpośredniego kontaktu
oszczędność czasu i redukcja kosztów
Skontaktuj się z nami

Liczba dostępnych pracowników: 21

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]