Wczytywanie

Pracownik produkcji-nie wymagamy doświadczenia!!

Nowoczesne usługi HR dla biznesu

Agencja Pracy Febo numer licencji 26330 poszukuje dla naszego Klienta pracowników na stanowisko: operator maszyn produkcyjnych- nie wymagamy doświadczenia.

Zadania na stanowisku:

– obsługa maszyn produkcyjnych

– kontrola procesu produkcyjnego

Oczekiwania wobec kandydata:

– wykształcenie min. zawodowe

– nie wymagamy doświadczenia

– dobra organizacja pracy

– gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

-umowa o pracę-zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy

– dobre wynagrodzenie

– premia do wynagrodzenia

– wysoki pakiet socjalny

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 nr 0 poz. 1182)