Wczytywanie

Produkcja- praca dla lakiernika!

Nowoczesne usługi HR dla biznesu

Febo (nr licencji 26330) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko: lakiernik/technolog.

Twoje zadania:

  • przygotowywanie oraz lakierowanie powierzchni detali samochodowych,
  • obsługa kabiny lakierniczej,
  • wdrażanie nowych technologii lakierniczych,
  • kierowanie zespołem.

Oferujemy:

  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bezpośrednio u pracodawcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie+ premia,
  • możliwość skorzystania z nadgodzin,
  • pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość branży lakierniczej,
  • rzetelność, dokładność.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 nr 0 poz. 1182).”