Wczytywanie

Produkcja- prace magazynowo instalatorskie- wysokie zarobki!!

Nowoczesne usługi HR dla biznesu

Nowa, dobra oferta pracy- poszukujemy magazynierów. Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy. Skontaktuj się z nami jak najszybciej Febo (nr licencji 26330).

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i wydawanie towarów,
  • rozmieszczanie materiału w magazynie,
  • dbanie o utrzymanie prawidłowych stanów magazynowych,
  • kompletowanie i instalowanie urządzeń.

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera,
  • mile widziana wiedza techniczno- mechaniczna,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie,
  • premię,
  • jedna zmiana
  • stałą pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku,
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV za pośrednictwem portalu OLX.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 nr 0 poz. 1182).”